Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,05 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 721/12532/OMS

1 560 000 zł

23 982 zł /m²

Rata 7 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WeDoEstates

Warszawa, Wola, Aleja "Solidarności"

3 pokoje, mieszkanie 65,05 m², piętro 2, oferta nr , 721/12532/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Aleja "Solidarności"
721/12532/OMS - zdjęcie nr 0
721/12532/OMS - zdjęcie nr 1
721/12532/OMS - zdjęcie nr 2
721/12532/OMS - zdjęcie nr 3
721/12532/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,05 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę