Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,17 m², 3 pokoje, parter, oferta nr IN703821

690 000 zł

14 945 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Sopot, Adama Mickiewicza

3 pokoje, mieszkanie 46,17 m², parter, oferta nr , IN703821, Sopot, Adama Mickiewicza
IN703821 - zdjęcie nr 0
IN703821 - zdjęcie nr 1
IN703821 - zdjęcie nr 2
IN703821 - zdjęcie nr 3
IN703821 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,17 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1971

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę