Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 93,30 m², 3 pokoje, 29 piętro, oferta nr IN151602

3 270 000 zł

35 048 zł /m²

Rata 15 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Śródmieście, A. Hryniewickiego

3 pokoje, mieszkanie 93,30 m², piętro 29, oferta nr , IN151602, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, A. Hryniewickiego
IN151602 - zdjęcie nr 0
IN151602 - zdjęcie nr 1
IN151602 - zdjęcie nr 2
IN151602 - zdjęcie nr 3
IN151602 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 93.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

93,30 m²

Piętro:

29 piętro

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę