Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,10 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr PAN352172

579 000 zł

11 792 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców

3 pokoje, mieszkanie 49,10 m², piętro 3, oferta nr , PAN352172, Gdynia, Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców
PAN352172 - zdjęcie nr 0
PAN352172 - zdjęcie nr 1
PAN352172 - zdjęcie nr 2
PAN352172 - zdjęcie nr 3
PAN352172 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,10 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę