Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,84 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN914611

2 199 000 zł

35 560 zł /m²

Rata 10 289 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Śródmieście, 10 Lutego

3 pokoje, mieszkanie 61,84 m², piętro 1, oferta nr , PAN914611, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, 10 Lutego
PAN914611 - zdjęcie nr 0
PAN914611 - zdjęcie nr 1
PAN914611 - zdjęcie nr 2
PAN914611 - zdjęcie nr 3
PAN914611 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,84 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę