Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 41,00 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 649/12320/OMW

3 600 zł

88 zł /m²

Rata 17 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Podgórze, Tadeusza Romanowicza

3 pokoje, mieszkanie 41,00 m², piętro 5, oferta nr , 649/12320/OMW, Kraków, Podgórze, Tadeusza Romanowicza
649/12320/OMW - zdjęcie nr 0
649/12320/OMW - zdjęcie nr 1
649/12320/OMW - zdjęcie nr 2
649/12320/OMW - zdjęcie nr 3
649/12320/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę