Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 77,00 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 31269/78/OMW

4 000 zł

52 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Poznań, Rataje, os. Rzeczypospolitej

3 pokoje, mieszkanie 77,00 m², piętro 9, oferta nr , 31269/78/OMW, Poznań, Rataje, Rataje, os. Rzeczypospolitej
31269/78/OMW - zdjęcie nr 0
31269/78/OMW - zdjęcie nr 1
31269/78/OMW - zdjęcie nr 2
31269/78/OMW - zdjęcie nr 3
31269/78/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,00 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę