Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 59,30 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 58483/2089/OMW

3 200 zł

54 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Leśnica, Stabłowice, Lubomierska

3 pokoje, mieszkanie 59,30 m², piętro 2, oferta nr , 58483/2089/OMW, Wrocław, Leśnica, Stabłowice, Lubomierska
58483/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58483/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58483/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58483/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58483/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,30 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę