Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 59,21 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 58016/2089/OMW

3 100 zł

52 zł /m²

Rata 15 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gajowicka

3 pokoje, mieszkanie 59,21 m², piętro 4, oferta nr , 58016/2089/OMW, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Gajowicka
58016/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58016/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58016/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58016/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58016/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,21 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę