Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 67,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 645/12320/OMW

3 800 zł

57 zł /m²

Rata 18 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Dębniki, Czerwone Maki

3 pokoje, mieszkanie 67,00 m², piętro 3, oferta nr , 645/12320/OMW, Kraków, Dębniki, Czerwone Maki
645/12320/OMW - zdjęcie nr 0
645/12320/OMW - zdjęcie nr 1
645/12320/OMW - zdjęcie nr 2
645/12320/OMW - zdjęcie nr 3
645/12320/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę