Logo

Nowe mieszkanie, 133,28 m², 6 pokoi, 1 piętro, oferta nr 3A-2

1 922 096 zł

14 421 zł /m²

Rata 8 993 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Skowronia

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Skowronia

6 pokoi, mieszkanie 133,28 m², piętro 1, oferta nr 3A-2, Skowronia, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Skowronia
1 / 4
Skowronia - zdjęcie nr 0
Skowronia - zdjęcie nr 1
Skowronia - zdjęcie nr 2
Skowronia - zdjęcie nr 3
Skowronia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 133.28 m², 3A-2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

133,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

3

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie zewnętrzne:

garaż (20,79 m²), balkon (6,10 m²), taras (24,60 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę