Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,70 m², 6 pokoi, 4 piętro, oferta nr 85361/6624/OMS

949 000 zł

12 877 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Marii Grzegorzewskiej

6 pokoi, mieszkanie 73,70 m², piętro 4, oferta nr , 85361/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Marii Grzegorzewskiej
85361/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85361/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85361/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85361/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85361/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

73,70 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę