Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 140,00 m², 6 pokoi, 1 piętro, oferta nr WIL657536

929 000 zł

6 636 zł /m²

Rata 4 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Marki, Ceglana

6 pokoi, mieszkanie 140,00 m², piętro 1, oferta nr , WIL657536, Marki, Ceglana
WIL657536 - zdjęcie nr 0
WIL657536 - zdjęcie nr 1
WIL657536 - zdjęcie nr 2
WIL657536 - zdjęcie nr 3
WIL657536 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 140 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

140,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę