Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 255,49 m², 7 pokoi, 1 piętro, oferta nr 25616/2089/OMS

2 800 000 zł

10 959 zł /m²

Rata 13 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Przedwiośnie

7 pokoi, mieszkanie 255,49 m², piętro 1, oferta nr , 25616/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Przedwiośnie
25616/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25616/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25616/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25616/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25616/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 255.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

255,49 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę