Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 115,00 m², 5 pokoi, 2 piętro, oferta nr DRG-MS-284

1 150 000 zł

10 000 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty DRG Nieruchomości Południe

Ustroń

5 pokoi, mieszkanie 115,00 m², piętro 2, oferta nr , DRG-MS-284, Ustroń
DRG-MS-284 - zdjęcie nr 0
DRG-MS-284 - zdjęcie nr 1
DRG-MS-284 - zdjęcie nr 2
DRG-MS-284 - zdjęcie nr 3
DRG-MS-284 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 115 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

115,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę