Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 133,00 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr 85591/6624/OMS

3 400 000 zł

25 564 zł /m²

Rata 15 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Stefana Jaracza

5 pokoi, mieszkanie 133,00 m², piętro 1, oferta nr , 85591/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Stefana Jaracza
85591/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85591/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85591/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85591/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85591/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 133 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

133,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1931

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę