Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 139,49 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr KABY715

1 116 000 zł

8 001 zł /m²

Rata 5 221 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Poznań, Wilda

5 pokoi, mieszkanie 139,49 m², piętro 3, oferta nr , KABY715, Poznań, Wilda, Wilda
KABY715 - zdjęcie nr 0
KABY715 - zdjęcie nr 1
KABY715 - zdjęcie nr 2
KABY715 - zdjęcie nr 3
KABY715 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 139.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

139,49 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

3,30 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę