Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 100,00 m², 5 pokoi, parter, oferta nr 833587

1 024 200 zł

10 242 zł /m²

Rata 4 792 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 100 m², Piusa Welońskiego, Kraków Podgórze

Kraków, Podgórze, Piusa Welońskiego

5 pokoi, mieszkanie 100,00 m², parter, oferta nr , 833587, Kraków, Podgórze, Piusa Welońskiego
833587 - zdjęcie nr 0
833587 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

100,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę