Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 123,00 m², 5 pokoi, 10 piętro, oferta nr 86144/6624/OMS

3 000 000 zł

24 390 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Łucka

5 pokoi, mieszkanie 123,00 m², piętro 10, oferta nr , 86144/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Łucka
86144/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86144/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86144/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86144/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86144/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 123 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

123,00 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę