Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,11 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr 998619485

1 049 900 zł

12 633 zł /m²

Rata 4 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Gdańsk, Wrzeszcz, Jesionowa

5 pokoi, mieszkanie 83,11 m², piętro 3, oferta nr , 998619485, Gdańsk, Wrzeszcz, Jesionowa
998619485 - zdjęcie nr 0
998619485 - zdjęcie nr 1
998619485 - zdjęcie nr 2
998619485 - zdjęcie nr 3
998619485 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

83,11 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1885

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę