Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 125,76 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr 39198

1 490 000 zł

11 848 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Jastrzębia

5 pokoi, mieszkanie 125,76 m², piętro 1, oferta nr , 39198, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Jastrzębia
39198 - zdjęcie nr 0
39198 - zdjęcie nr 1
39198 - zdjęcie nr 2
39198 - zdjęcie nr 3
39198 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 125.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

125,76 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę