Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 25,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 25088/2089/OMS

320 000 zł

12 800 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Poznań, Jeżyce, Żurawia

1 pokój, mieszkanie 25,00 m², parter, oferta nr , 25088/2089/OMS, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, Żurawia
25088/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25088/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25088/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25088/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25088/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę