Logo

Nowe mieszkanie, 29,04 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr Z4/46

351 094 zł

12 090 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Enklawa

Bydgoszcz, Zawisza, ul. Zaświat 24

1 pokój, mieszkanie 29,04 m², piętro 4, oferta nr Z4/46, Osiedle Enklawa, Bydgoszcz, Zawisza, ul. Zaświat 24
Osiedle Enklawa - zdjęcie nr 0
Osiedle Enklawa - zdjęcie nr 1
Osiedle Enklawa - zdjęcie nr 2
Osiedle Enklawa - zdjęcie nr 3
Osiedle Enklawa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 29.04 m², Z4/46
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,04 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę