Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,40 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr SP619

899 000 zł

29 572 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kołobrzeg, Wschodnia

1 pokój, mieszkanie 30,40 m², piętro 6, oferta nr , SP619, Kołobrzeg, Wschodnia
SP619 - zdjęcie nr 0
SP619 - zdjęcie nr 1
SP619 - zdjęcie nr 2
SP619 - zdjęcie nr 3
SP619 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,40 m²

Piętro:

6 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę