Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,80 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 44492

619 000 zł

20 097 zł /m²

Rata 2 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto

1 pokój, mieszkanie 30,80 m², piętro 4, oferta nr , 44492, Wrocław, Stare Miasto
44492 - zdjęcie nr 0
44492 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 30.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,80 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026