Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,03 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 304246

633 451 zł

15 071 zł /m²

Rata 2 964 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna

1 pokój, mieszkanie 42,03 m², piętro 3, oferta nr , 304246, Wrocław, Fabryczna
304246 - zdjęcie nr 0
304246 - zdjęcie nr 1
304246 - zdjęcie nr 2
304246 - zdjęcie nr 3
304246 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,03 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę