Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 3/17137/OMS

295 000 zł

10 536 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nexus360 Nieruchomości

Wołów

1 pokój, mieszkanie 28,00 m², piętro 2, oferta nr , 3/17137/OMS, Wołów
3/17137/OMS - zdjęcie nr 0
3/17137/OMS - zdjęcie nr 1
3/17137/OMS - zdjęcie nr 2
3/17137/OMS - zdjęcie nr 3
3/17137/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę