+3
Nowe mieszkanie, 28,61 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 28
446 316 zł
15 600 zł /m²
Rata 2 088 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Harmony Antoninek
Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Antoninek, ul. Władymira 6

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,61 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,45 m²)
Termin oddania:
styczeń 2026
Zapytaj o ofertę