Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 24,50 m², 1 pokój, parter, oferta nr 57082/4508/OMS

485 000 zł

19 796 zł /m²

Rata 2 269 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe

1 pokój, mieszkanie 24,50 m², parter, oferta nr , 57082/4508/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
57082/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57082/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

24,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę