Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,13 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 12369/3186/OMS

200 000 zł

4 984 zł /m²

Rata 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 40.13 m², Unii Brzeskiej, Lesko

Lesko, Unii Brzeskiej

1 pokój, mieszkanie 40,13 m², piętro 2, oferta nr , 12369/3186/OMS, Lesko, Unii Brzeskiej
Lokalizacja mieszkania 40.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,13 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę