Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,60 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 117/17662/OMS

630 000 zł

18 208 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Dębniki, Tyniecka

1 pokój, mieszkanie 34,60 m², piętro 3, oferta nr , 117/17662/OMS, Kraków, Dębniki, Tyniecka
117/17662/OMS - zdjęcie nr 0
117/17662/OMS - zdjęcie nr 1
117/17662/OMS - zdjęcie nr 2
117/17662/OMS - zdjęcie nr 3
117/17662/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,60 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę