Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,00 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr 85328/6624/OMS

450 000 zł

15 000 zł /m²

Rata 2 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Północ, Tadeusza Korsaka

1 pokój, mieszkanie 30,00 m², piętro 7, oferta nr , 85328/6624/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Tadeusza Korsaka
85328/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85328/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85328/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85328/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85328/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę