Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,90 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr TN787815

475 000 zł

15 372 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa

1 pokój, mieszkanie 30,90 m², piętro 9, oferta nr , TN787815, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa
TN787815 - zdjęcie nr 0
TN787815 - zdjęcie nr 1
TN787815 - zdjęcie nr 2
TN787815 - zdjęcie nr 3
TN787815 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,90 m²

Piętro:

9 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę