Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 21,02 m², 1 pokój, parter, oferta nr SMTELO499

350 000 zł

16 651 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szklarska Poręba

1 pokój, mieszkanie 21,02 m², parter, oferta nr , SMTELO499, Szklarska Poręba
SMTELO499 - zdjęcie nr 0
SMTELO499 - zdjęcie nr 1
SMTELO499 - zdjęcie nr 2
SMTELO499 - zdjęcie nr 3
SMTELO499 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 21.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

21,02 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę