Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,44 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 43350

396 060 zł

11 500 zł /m²

Rata 1 853 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Szklarska Poręba, Szklana

1 pokój, mieszkanie 34,44 m², piętro 2, oferta nr , 43350, Szklarska Poręba, Szklana
43350 - zdjęcie nr 0
43350 - zdjęcie nr 1
43350 - zdjęcie nr 2
43350 - zdjęcie nr 3
43350 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,44 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę