Logo

Nowe mieszkanie, 30,47 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr C.3.M18

697 000 zł

22 875 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 261 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ETERNA

Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska

1 pokój, mieszkanie 30,47 m², piętro 3, oferta nr C.3.M18, ETERNA, Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska
ETERNA - zdjęcie nr 0
ETERNA - zdjęcie nr 1
ETERNA - zdjęcie nr 2
ETERNA - zdjęcie nr 3
ETERNA - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.47 m², C.3.M18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,47 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,73 m²)

Termin oddania:

luty 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę