Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,58 m², 1 pokój, parter, oferta nr PRP-MS-75248

955 962 zł

18 900 zł /m²

Rata 4 473 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Praga Południe, Sprzeczna

1 pokój, mieszkanie 50,58 m², parter, oferta nr , PRP-MS-75248, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Sprzeczna
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 4
PRP-MS-75248 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

50,58 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę