Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr IN738164

660 000 zł

22 000 zł /m²

Rata 3 088 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, Sienna Grobla

1 pokój, mieszkanie 30,00 m², parter, oferta nr , IN738164, Gdańsk, Śródmieście, Sienna Grobla
IN738164 - zdjęcie nr 0
IN738164 - zdjęcie nr 1
IN738164 - zdjęcie nr 2
IN738164 - zdjęcie nr 3
IN738164 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę