Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 25,05 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr IN612346

650 000 zł

25 948 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdańsk, Śródmieście, Sienna Grobla

1 pokój, mieszkanie 25,05 m², piętro 5, oferta nr , IN612346, Gdańsk, Śródmieście, Sienna Grobla
IN612346 - zdjęcie nr 0
IN612346 - zdjęcie nr 1
IN612346 - zdjęcie nr 2
IN612346 - zdjęcie nr 3
IN612346 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,05 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę