Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 22,27 m², 1 pokój, parter, oferta nr SMMOKI264

330 000 zł

14 818 zł /m²

Rata 1 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sienna

1 pokój, mieszkanie 22,27 m², parter, oferta nr , SMMOKI264, Sienna
SMMOKI264 - zdjęcie nr 0
SMMOKI264 - zdjęcie nr 1
SMMOKI264 - zdjęcie nr 2
SMMOKI264 - zdjęcie nr 3
SMMOKI264 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 22.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

22,27 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę