Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 23,45 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 38702

289 000 zł

12 324 zł /m²

Rata 1 352 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

1 pokój, mieszkanie 23,45 m², piętro 2, oferta nr , 38702, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
38702 - zdjęcie nr 0
38702 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 23.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

23,45 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę