Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 889/9046/OMS

577 000 zł

16 028 zł /m²

Rata 2 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Pytlasińskiego

1 pokój, mieszkanie 36,00 m², parter, oferta nr , 889/9046/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Pytlasińskiego
889/9046/OMS - zdjęcie nr 0
889/9046/OMS - zdjęcie nr 1
889/9046/OMS - zdjęcie nr 2
889/9046/OMS - zdjęcie nr 3
889/9046/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,77 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę