Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,56 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 66866/3098/OMS

699 900 zł

18 634 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Zegrze, prof. Janusza Groszkowskiego

1 pokój, mieszkanie 37,56 m², piętro 1, oferta nr , 66866/3098/OMS, Zegrze, prof. Janusza Groszkowskiego
66866/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66866/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66866/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66866/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66866/3098/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,56 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę