Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,40 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr SMZIMA769

474 000 zł

16 690 zł /m²

Rata 2 218 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Poznań, Wilda

1 pokój, mieszkanie 28,40 m², piętro 1, oferta nr , SMZIMA769, Poznań, Wilda, Wilda
SMZIMA769 - zdjęcie nr 0
SMZIMA769 - zdjęcie nr 1
SMZIMA769 - zdjęcie nr 2
SMZIMA769 - zdjęcie nr 3
SMZIMA769 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,40 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę