Logo

Nowe mieszkanie, 39,54 m², 1 pokój, parter, oferta nr V/1

652 701 zł

16 507 zł /m²

Rata 3 054 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Viva Piast 5

Kraków, Mistrzejowice, ul. Powstańców

1 pokój, mieszkanie 39,54 m², parter, oferta nr V/1, Viva Piast 5, Kraków, Mistrzejowice, ul. Powstańców
Viva Piast 5 - zdjęcie nr 0
Viva Piast 5 - zdjęcie nr 1
Viva Piast 5 - zdjęcie nr 2
Viva Piast 5 - zdjęcie nr 3
Viva Piast 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.54 m², V/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,54 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,69 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę