Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 20,14 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr PRO-MS-11124-3

210 000 zł

10 427 zł /m²

Rata 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, Pomorska

1 pokój, mieszkanie 20,14 m², piętro 3, oferta nr , PRO-MS-11124-3, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Pomorska
PRO-MS-11124-3 - zdjęcie nr 0
PRO-MS-11124-3 - zdjęcie nr 1
PRO-MS-11124-3 - zdjęcie nr 2
PRO-MS-11124-3 - zdjęcie nr 3
PRO-MS-11124-3 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 20.14 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

20,14 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1953

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę