Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 49162/4508/OMS

476 000 zł

17 630 zł /m²

Rata 2 227 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Piotra Wysockiego

1 pokój, mieszkanie 27,00 m², piętro 3, oferta nr , 49162/4508/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Piotra Wysockiego
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 0
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 1
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 2
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 3
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 4
49162/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1975

Data aktualizacji: 2025-04-20

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę