Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,60 m², 1 pokój, parter, oferta nr HS414322

559 262 zł

18 894 zł /m²

Rata 2 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Wiślinka, Piaskowa

1 pokój, mieszkanie 29,60 m², parter, oferta nr , HS414322, Wiślinka, Piaskowa
HS414322 - zdjęcie nr 0
HS414322 - zdjęcie nr 1
HS414322 - zdjęcie nr 2
HS414322 - zdjęcie nr 3
HS414322 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,60 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę