Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,42 m², 1 pokój, parter, oferta nr BS2-MS-304324-31

484 649 zł

17 675 zł /m²

Rata 2 268 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

1 pokój, mieszkanie 27,42 m², parter, oferta nr , BS2-MS-304324-31, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
BS2-MS-304324-31 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-304324-31 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 27.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,42 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę