Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,39 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr NEO283627

620 000 zł

20 401 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nowak Estate

Bańska Niżna, Papieska

1 pokój, mieszkanie 30,39 m², piętro 2, oferta nr , NEO283627, Bańska Niżna, Papieska
NEO283627 - zdjęcie nr 0
NEO283627 - zdjęcie nr 1
NEO283627 - zdjęcie nr 2
NEO283627 - zdjęcie nr 3
NEO283627 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,39 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę